Garmin EDGE 130 HR Bundle

Kód: 000678
Neohodnoceno
Značka: GARMIN
6 569 Kč / ks
Na dotaz

EDGE 130 HR Bundle je rozšířenou verzí základního modelu EDGE 130. Balení EDGE 130 HR Bundle navíc obsahuje snímač pulsu HRM Premium .Tento cyklopočítač je jednoduchý na ovládání a bez dalšího příslušenství poskytuje údaje o pulzu, čase, rychlosti, vzdálenosti, nadmořské výšce, dosaženém převýšení , které jsou doplněny o vyplývající průměrné hodnoty na okruhy (LAP) nebo celou aktivitu. Díky základní navigací se vždy dostanete zpět na start nebo se můžete nechat navigovat k vytčenému bodu / na nahrané trase, kterou do cyklopočítače odešlete z připojeného smartphonu. Edge 130 je základním standardem výbavy kola pro jízdu a trénink během celého roku na silničním i horském kole s podporou stravou live segments.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Popis produktu: 
EDGE 130 HR Bundle je rozšířenou verzí základního modelu EDGE 130. Balení EDGE 130 HR Bundle navíc obsahuje snímač pulsu HRM Premium .Tento cyklopočítač je jednoduchý na ovládání a bez dalšího příslušenství poskytuje údaje o pulzu, čase, rychlosti, vzdálenosti, nadmořské výšce, dosaženém převýšení , které jsou doplněny o vyplývající průměrné hodnoty na okruhy (LAP) nebo celou aktivitu. Díky základní navigací se vždy dostanete zpět na start nebo se můžete nechat navigovat k vytčenému bodu / na nahrané trase, kterou do cyklopočítače odešlete z připojeného smartphonu. Edge 130 je základním standardem výbavy kola pro jízdu a trénink během celého roku na silničním i horském kole s podporou stravou live segments. 

• Černobílý LCD displej s nízkou spotřebou energie a vysokým rozlišením 303 x 230 bodů , jasně čitelný za jakýchkoliv světelných podmínek. 
• Jízda v každém počasí ... Cyklopočítač Edge® 130 je odolný vůči dešti, sněhu, potu a pod. 
• Zařízení je kompatibilní s volitelnými externími snímači HRM PREMIUM (součástí balení), Snímač rychlosti & kadence (nejsou součástí balení) a Vector ™ (nejsou součástí balení). Edge® 130 umožňuje také použití praktického dálkového ovládání Edge Remote (není součástí balení), který se připojí také prostřednictvím ANT +. 
• Dostupné služby "asistenta" po připojení kompatibilního smartphonu lze nastavit a aktivovat prostřednictvím mobilní aplikace Connect Garmin.Následně budete schopný jednoduše a okamžitě sdílet informace o vaší aktuální poloze v případě potřeby na předem definované (nouzové) mobilní číslo. 
• Edge® 130 lze rozšířit io další ANT + doplňkové příslušenství ze série Varia ™. Systém Varia ™ přispívá k aktivní bezpečnosti při jízdě na kole. 
• Napájení je zajištěno dobíjecí lithium - iontovou baterií s výdrží až 15 hodin . 
• Integrovaný přijímač s podporou simultánního příjmu signálu ze systémů GPS + GLONASS nebo Galileo (s možností nastavení). Díky tomu budete mít vždy spolehlivé a přesné informace o vzdálenosti a tempu iv náročnějších podmínkách (v lese, údolích, při budovách apod.). 
• Na slovenský trh je zařízení dodáváno s plnou podporou - ovládání v češtině , uživatelská příručka v slovenském jazyce. 
• Virtual Partner je funkce, která vám pomáhá při dodržování a plnění vytyčených cílů (stanovené tempo, vzdálenost, rychlost a jiné). V rámci funkční výbavy Edge 130 je Virtual Partner dostupný pouze v rámci spuštěné (ujeté) dráhy. 
• Série Edge® 130 nabízí také funkce založené na komunikací s kompatibilním smartphonem (iOS, Android) přes Bluetooth. Po spárování s kompatibilním smartphonem, který používá bezplatnou aplikaci Garmin Connect ™ Mobile pro zařízení Android a také Apple zařízení. Díky této funkci je možné využívat live tracking, nahrávání aktivity hned po jejím skončení, a také widget s info o počasí na trase. 
• Live Track je užitečná funkce, která umožňuje sdílení vaší pozice v reálném čase na různých zařízeních. Jednoduše před jízdou připojte Edge 130 k smartphonu a vybraným osobám nebo na sociální sítě odešlete pozvánku na sledování vaší aktivity. 
• Barometrický výškoměr zajistí zobrazení údajů na displeji přesněji než kdykoliv předtím. Můžete si zobrazit celkové stoupání, klesání, výšku nebo převýšení. 
• Funkce "poradce pro zotavení" zobrazí odhadovaný čas potřebné pro zotavení ihned po ukončení aktivity. Technologie Recovery advisor je poskytována a podporována společností Firstbeat Technologies Ltd. Dostupné po připojení kompatibilního hrudního snímače pulsu HRM Premium. 
• Po připojení Edge® 130 přes Bluetooth k smartphonu získáte možnost zobrazovat diskrétní upozornění na příchozí hovory a sms -smartnotifikácie . Smartphone může být odložen v batohu a vy budete vždy mít prehlľad o příchozích hovorech a jiné komunikaci. Díky on-line připojení přebírá a zobrazuje aktuální informace o počasí s předpovědí na dané místo spolu s dalšími funkcemi pro vzdálené sledování a asistenční služby. 

Obsah balení: EDGE 130, hrudní snímač HRM Premium, držák na kolo, bezpečnostní poutko, USB kabel,  manuál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×