Garmin EDGE 130 HR Bundle

Kód: 000678
Neohodnoceno
Značka: GARMIN
6 569 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.12.2023
Možnosti doručení

EDGE 130 HR Bundle je rozšířenou verzí základního modelu EDGE 130. Balení EDGE 130 HR Bundle navíc obsahuje snímač pulsu HRM Premium .Tento cyklopočítač je jednoduchý na ovládání a bez dalšího příslušenství poskytuje údaje o pulzu, čase, rychlosti, vzdálenosti, nadmořské výšce, dosaženém převýšení , které jsou doplněny o vyplývající průměrné hodnoty na okruhy (LAP) nebo celou aktivitu. Díky základní navigací se vždy dostanete zpět na start nebo se můžete nechat navigovat k vytčenému bodu / na nahrané trase, kterou do cyklopočítače odešlete z připojeného smartphonu. Edge 130 je základním standardem výbavy kola pro jízdu a trénink během celého roku na silničním i horském kole s podporou stravou live segments.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Popis produktu: 
EDGE 130 HR Bundle je rozšířenou verzí základního modelu EDGE 130. Balení EDGE 130 HR Bundle navíc obsahuje snímač pulsu HRM Premium .Tento cyklopočítač je jednoduchý na ovládání a bez dalšího příslušenství poskytuje údaje o pulzu, čase, rychlosti, vzdálenosti, nadmořské výšce, dosaženém převýšení , které jsou doplněny o vyplývající průměrné hodnoty na okruhy (LAP) nebo celou aktivitu. Díky základní navigací se vždy dostanete zpět na start nebo se můžete nechat navigovat k vytčenému bodu / na nahrané trase, kterou do cyklopočítače odešlete z připojeného smartphonu. Edge 130 je základním standardem výbavy kola pro jízdu a trénink během celého roku na silničním i horském kole s podporou stravou live segments. 

• Černobílý LCD displej s nízkou spotřebou energie a vysokým rozlišením 303 x 230 bodů , jasně čitelný za jakýchkoliv světelných podmínek. 
• Jízda v každém počasí ... Cyklopočítač Edge® 130 je odolný vůči dešti, sněhu, potu a pod. 
• Zařízení je kompatibilní s volitelnými externími snímači HRM PREMIUM (součástí balení), Snímač rychlosti & kadence (nejsou součástí balení) a Vector ™ (nejsou součástí balení). Edge® 130 umožňuje také použití praktického dálkového ovládání Edge Remote (není součástí balení), který se připojí také prostřednictvím ANT +. 
• Dostupné služby "asistenta" po připojení kompatibilního smartphonu lze nastavit a aktivovat prostřednictvím mobilní aplikace Connect Garmin.Následně budete schopný jednoduše a okamžitě sdílet informace o vaší aktuální poloze v případě potřeby na předem definované (nouzové) mobilní číslo. 
• Edge® 130 lze rozšířit io další ANT + doplňkové příslušenství ze série Varia ™. Systém Varia ™ přispívá k aktivní bezpečnosti při jízdě na kole. 
• Napájení je zajištěno dobíjecí lithium - iontovou baterií s výdrží až 15 hodin . 
• Integrovaný přijímač s podporou simultánního příjmu signálu ze systémů GPS + GLONASS nebo Galileo (s možností nastavení). Díky tomu budete mít vždy spolehlivé a přesné informace o vzdálenosti a tempu iv náročnějších podmínkách (v lese, údolích, při budovách apod.). 
• Na slovenský trh je zařízení dodáváno s plnou podporou - ovládání v češtině , uživatelská příručka v slovenském jazyce. 
• Virtual Partner je funkce, která vám pomáhá při dodržování a plnění vytyčených cílů (stanovené tempo, vzdálenost, rychlost a jiné). V rámci funkční výbavy Edge 130 je Virtual Partner dostupný pouze v rámci spuštěné (ujeté) dráhy. 
• Série Edge® 130 nabízí také funkce založené na komunikací s kompatibilním smartphonem (iOS, Android) přes Bluetooth. Po spárování s kompatibilním smartphonem, který používá bezplatnou aplikaci Garmin Connect ™ Mobile pro zařízení Android a také Apple zařízení. Díky této funkci je možné využívat live tracking, nahrávání aktivity hned po jejím skončení, a také widget s info o počasí na trase. 
• Live Track je užitečná funkce, která umožňuje sdílení vaší pozice v reálném čase na různých zařízeních. Jednoduše před jízdou připojte Edge 130 k smartphonu a vybraným osobám nebo na sociální sítě odešlete pozvánku na sledování vaší aktivity. 
• Barometrický výškoměr zajistí zobrazení údajů na displeji přesněji než kdykoliv předtím. Můžete si zobrazit celkové stoupání, klesání, výšku nebo převýšení. 
• Funkce "poradce pro zotavení" zobrazí odhadovaný čas potřebné pro zotavení ihned po ukončení aktivity. Technologie Recovery advisor je poskytována a podporována společností Firstbeat Technologies Ltd. Dostupné po připojení kompatibilního hrudního snímače pulsu HRM Premium. 
• Po připojení Edge® 130 přes Bluetooth k smartphonu získáte možnost zobrazovat diskrétní upozornění na příchozí hovory a sms -smartnotifikácie . Smartphone může být odložen v batohu a vy budete vždy mít prehlľad o příchozích hovorech a jiné komunikaci. Díky on-line připojení přebírá a zobrazuje aktuální informace o počasí s předpovědí na dané místo spolu s dalšími funkcemi pro vzdálené sledování a asistenční služby. 

Obsah balení: EDGE 130, hrudní snímač HRM Premium, držák na kolo, bezpečnostní poutko, USB kabel,  manuál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×