Garmin EDGE EXPLORE

Kód: 000699
Neohodnoceno
Značka: GARMIN
6 599 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.12.2023
Možnosti doručení

Máte rádi cykloturistiku? Nový Edge® Explore bude pro Vás ideálním partnerem nejen na cestách. Zmenšená a zjednodušená verze TOP modelu GPS cyklopočítače Edge® 1030 s funkcemi optimalizovanými pro cykloturistiku a navigaci v neznámém terénu. Edge® Explore je jednoduchý cyklistický GPS navigátor s funkcemi cyklopočítače, které jsou doplněny o smart-funkcionalitu a další zajímavé funkce, po připojení kompatibilního smartphonu přes Bluetooth. Uživatelské rozhraní bylo optimalizováno a zjednodušené na základě požadavků zákazníků. Stejně dobře poslouží při navigaci na cestách i mimo ně v terénu i díky předinstalované cyklomapy

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Máte rádi cykloturistiku? Nový Edge® Explore bude pro Vás ideálním partnerem nejen na cestách. Zmenšená a zjednodušená verze TOP modelu GPS cyklopočítače Edge® 1030 s funkcemi optimalizovanými pro cykloturistiku a navigaci v neznámém terénu. Edge® Explore je jednoduchý cyklistický GPS navigátor s funkcemi cyklopočítače, které jsou doplněny o smart-funkcionalitu a další zajímavé funkce, po připojení kompatibilního smartphonu přes Bluetooth. Uživatelské rozhraní bylo optimalizováno a zjednodušené na základě požadavků zákazníků. Stejně dobře poslouží při navigaci na cestách i mimo ně v terénu i díky předinstalované cyklomapy Evropy. 

Užijte si cyklovýlety i bez plánování Edge® Explore se o vše postará, i díky předinstalovaná mapě a databázím bodů zájmu. Jednoduše si zvolte cíl, připadne přidejte další body na trase a Edge® Explore vypočítá optimální trasu do cíle . Alternativně můžete využít novou funkci pro "okruhové" trasy , které Edge® Explore přepočítá na základě vstupních údajů (délka, převýšení). Tímto způsobem můžete poznávat neznámé okolí a vždy se bezpečně vrátit do místa, ze kterého jste vyrazili. 

• Spolehlivá navigace a použití v každém počasí ... Cyklopočítač Edge® Explore je odolný vůči dešti, sněhu, potu a pod. 
• Edge® Explore lze standardně rozšířit přes ANT + bezdrátové rozhraní pro připojení volitelných externích čidel jako různé snímače srdeční frekvence, ANT + snímač rychlosti a kadence na kolo . Také podporuje připojení externího dálkového ovladače Edge Remote pro komfortní a praktické ovládání Edge® Explore přímo z kormidla. 
• Univerzální rozhraní ANT + umožňuje propojit Edge Explore s příslušenstvím od různých výrobců a využít tak maximálně smart-funkcionalitu, kterou nabízí. Můžete například benefitovat z propojení cyklopočítače a elektronického řazení převodů - SRAM RED etap, Campagnolo EPS a Shimano Di2. Ve spolupráci s výrobcem kol SPECIALIZED jsme do nabídky IQ STORE uvolnili novou aplikaci pro ovládání a nastavení kompatibilního e-kola ze série lví, TURBO Levo FSR a TURBO Levo HT. 
• Edge® Explore je vybaven funkcí DETEKCE NEHODY (accident detection) , která se aktivuje např. při pádu z kola. Po připojení kompatibilního smartphonu, umožňuje Edge nastavení a aktivaci funkce prostřednictvím mobilní aplikace Connect Garmin . Když integrovaný akcelerometr detekuje pád z kola , tak aplikace automaticky odešle SMS se souřadnicí na předem definované (nouzové) mobilní číslo . 
• Edge® Explore lze rozšířit io další ANT + doplňkové příslušenství ze série Varia ™ . Systém Varia ™ přispívá k aktivní bezpečnosti při jízdě na kole. 
• Díky jednoduché konstrukci je montáž a demontáž hračkou bez nutnosti použití nářadí. 
• Napájení je zajištěno dobíjecí lithium - iontovou baterií s výdrží až do 12 hodin . 
• Integrovaný citlivý přijímač s podporou příjmu signálu GPS. Díky tomu budete mít vždy spolehlivé a přesné informace o vzdálenosti a tempu iv náročnějších podmínkách (v lese, údolích, při budovách apod.). 
• Na slovenský trh je zařízení dodáváno s plnou podporou - ovládání v češtině, uživatelská příručka v slovenském jazyce. 
• Ovládání a nastavení zařízení jednoduše dotykem prstu - poklepáním nebo tažením po displeji s podporou ovládání iv rukavicích. Dotykové ovládání je doplněno o tlačítka např. pro okamžité spuštění a pozastavení záznamu. 
• Po ukončení tréninku nebo cyklotúry si své zaznamenané údaje můžete nahrát přes USB do PC / MAC a jednoduše analyzovat v bezplatné aplikaciGarmin Connect . 
• Edge® Explore umožňuje označovat trasové body, navigaci na start nebo zvolenou pozici, případně vytvářet a archivovat vlastní zeměpisné body. 
• Edge® Explore má integrovanou paměť 16 GB bez možnosti rozšíření. Do volné paměti je možné dohrávat další mapy z různých edic podle potřeby. 
• * Dodávaná cyklomapa Evropy, která je předinstalovaná v interní paměti (16GB). S podporou automatického přepočtu optimální trasy k cíli. Dostupné funkce pro vyhledávání adresních a jiných bodů zájmu (POI) na předinstalované mapě. 
• Edge® Explore nabízí také funkce založené na komunikací s kompatibilním smartphonem (iOS, Android) přes Bluetooth. Po spárování s kompatibilním smartphonem, který používá bezplatnou aplikaci Garmin Connect ™ Mobilepro zařízení Android a také Apple zařízení. Díky této funkci je možné využívat live tracking, nahrávání aktivity hned po jejím skončení, a také widget s info o počasí na trase. 
• Group Track je nová funkce, která umožňuje sdílení pozice několika jezdců v reálném čase přímo na mapě zařízení. Pokud jste v minulosti využívali funkci LiveTrack pro sdílení pozice a tréninkových dat s vašimi blízkými, tato funkce rozšíří možnosti i na vašich "spolujezdců" a tréninkových partnerů. 
• Ovládejte svou kameru Virb ™ přes Edge® Explore. Stisknutím tlačítka jednoduše spustíte nebo zastavíte nahrávání vašich zážitků na dálku a bezdrátově. Akční kamery Virb ™ jsou dostupné jako volitelné příslušenství. 
• Po připojení Edge® Explore přes Bluetooth k smartphonu získáte možnost zobrazovat diskrétní upozornění na příchozí hovory a sms - smartnotifikácie . Smartphone může být odložen v batohu a vy budete vždy mít přehled o příchozích hovorech a jiné komunikaci. 

Obsah balení: Edge® Explore, vysunutý držák, bezpečnostní poutko, USB kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×