Produkty

PRODEJNA

Adresa:  Přerov,  Žerotínovo náměstí 38 – pod Městskou knihovnou

V SOBOTU 7. 7. 2018 PRODEJNA ZAVŘENA !!!

   Provozní doba:    pondělí – pátek   9:00 – 17:30        sobota   9:00 – 12:00

  telefon do prodejny: 774 219 064

    
e-mail: kolamorava@email.cz    
     Přijímáme platební karty:


  • Prodej jízdních kol a doplňků
  • Stavba jízdních kol dle individuálních požadavků zákazníka
  • Opravy všech typů jízdních kol

  •     

Upozornění

Nabídka zboží a ceny uvedené na těchto stránkách jsou platné pouze pro internetový prodej. Tyto ceny se mohou v některých případech lišit od cen, za které je zboží prodáváno v naší kamenné prodejně. Důvodem je především různá míra služeb, které zákazník čerpá při nákupu v kamenné prodejně a při nákupu přes internet. Při nákupu kola v kamenné prodejně dostává zákazník kolo 100% seřízené a připravené k jízdě, prodávájící mu vysvětlí vše potřebné. Dále, pokud si zákazník přeje, veškeré zakoupené doplňky (blatníky nosiče, stojan ...) jsou mu na kolo zdarma namontovány. Navíc získává ke každému kolu servis po určitou dobu zdarma (jeho délka se odvíjí od ceny kola).

Při nákupu přes internet je kolo zasíláno zákazníkovi v krabici, složené z cca. 80%, protože vzhledem k podmínkám přepravce a ochraně kola před poškozením při přepravě, to není jinak možné.

Vážení zákazníci, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob nákupu Vašeho kola, přejeme Vám při jeho výběru šťastnou ruku a mnoho bezproblémových kilometrů.