Produkty

PŘILBA Dětská In Mold Prowell F-2000 S-54-58cm. STŘÍBRNÁ

Dětská In Mold přilba Prowell F-2000-STŘÍBRNÁ. - Kvalitní přilba Prowell pro běžnou jízdu - Vynikající poměr cena / výkon - Bez štítku - Hmotnost (vel. S): 300g - Tělo přilby je tvořeno jedním kusem, takže umí rozložit náraz na celou oblast přilby a ne jen na místo nárazu, čímž redukuje sílu nárazu samotného (MQ-2-IN-MOLD) - Struktura helmy tvořená dvěma stupni hustoty, ta tvrdší a vnější umí rozložit sílu nárazu na celou oblast přilby a ta druhá, jemnější efektivně absorbuje šok a energii vzniklou při nárazu (MQ-2-IN-MOLD) - Přilba má v zadní části účinné, lehké a dobře ovladatelné kolečko pro nastavení přesné velikosti (LW3D) Velikosti (obvod hlavy): S (54-58cm). 
Dostupnost: NA DOTAZ
Kód produktu:P018
Doporučená MOC:599,00 Kč
Cena bez DPH:379,34 Kč
Cena s DPH:459,00 Kč
Ušetříte:140,00 Kč
porovnat produkt Množství

Popis produktu - Dětská In Mold přilba Prowell F-2000-STŘÍBRNÁ.
- Kvalitní přilba Prowell pro běžnou jízdu
- Vynikající poměr cena / výkon
- Bez štítku
- Hmotnost (vel. S): 300g

- Tělo přilby je tvořeno jedním kusem, takže umí rozložit náraz na celou oblast přilby a ne jen na místo nárazu, čímž redukuje sílu nárazu samotného (MQ-2-IN-MOLD)

- Struktura helmy tvořená dvěma stupni hustoty, ta tvrdší a vnější umí rozložit sílu nárazu na celou oblast přilby a ta druhá, jemnější efektivně absorbuje šok a energii vzniklou při nárazu (MQ-2-IN-MOLD)

- Přilba má v zadní části účinné, lehké a dobře ovladatelné kolečko pro nastavení přesné velikosti (LW3D)

Velikosti (obvod hlavy): S (54-58cm).

Kontakt:

Hodnocení produktu: