Produkty

ZAPLETENÁ KOLA VISION Metron 55 SL

Základem kol Vision Metron 55 SL jsou 55mm vysoké aerodynamické galuskové ráfky vyrobené z UD karbonu se šířkou 24.8mm a speciální úpravou brzdné plochy, díky čemuž se výrazně zlepšily brzdné vlastnosti za sucha i za mokra. Specifický "U" profil ráfků byl vyvinut na základě rozsáhlých CFD analýz a testován ve větrném tunelu. Zaručuje výbornou ovladatelnost a tuhost kol za jakýchkoliv podmínek, zejména však při jízdě v bočním větru.
Dostupnost: NA DOTAZ
Kód produktu:05A159
Výrobce:VISION
Doporučená MOC:40 890,00 Kč
Cena bez DPH:31 238,84 Kč
Cena s DPH:37 799,00 Kč
Ušetříte:3 091,00 Kč
porovnat produkt Množství

Základem kol Vision Metron 55 SL jsou 55mm vysoké aerodynamické galuskové ráfky vyrobené z UD karbonu se šířkou 24.8mm a speciální úpravou brzdné plochy, díky čemuž se výrazně zlepšily brzdné vlastnosti za sucha i za mokra. 
Specifický "U" profil ráfků byl vyvinut na základě rozsáhlých CFD analýz a testován ve větrném tunelu. Zaručuje výbornou ovladatelnost a tuhost kol za jakýchkoliv podmínek, zejména však při jízdě v bočním větru. 
Kola jsou zapleteny na nábojích Vision druhé generace vybavených technologií PRA (Preload Reduction Assembly) a kvalitními ložisky pro minimalizaci tření a maximální efektivitu přenosu energie na 17mm vnitřní ose. 
Zadní náboj prošel výraznými změnami, přičemž nové tělo náboje má o 6mm zvětšenou vzdálenost mezi přírubami, o 12mm vyšší přírubu na straně od kazety, čehož výsledkem je vylepšená triangulace a výrazně vyšší tuhost zadního kola. 
Obsahuje 2 kusy ložisek 6903ACB (Angular Contact Bearings) s kosoúhlým stykem, které mají ve směru osy ložiska vzájemně posunuté oběžné dráhy mezi vnitřním a vnějším kroužkem. Vysoká přesnost chodu je zajištěna díky optimalizované vnitřní konstrukci, která umožňuje zachytávání současně působícího radiálního a axiálního zatížení. 
Změny přicházejí iv oblasti ořechu, který má o 5mm větší vzdálenost mezi ložisky a širší západky. 
Přední kolo obsahuje radiální výplet sestávající z 16 drátů. 
Zadní kolo obsahuje 21 drátů vypletených v poměru 2: 1 - 14 drátů 3x křížených z pravé strany od kazety + 7 radiálních drátů z levé strany. 
Duralový ořech je kompatibilní se silničními kazetami FSA, Shimano a Sram 9/10 / 11Speed. 
Kola jsou dodávány spolu s brzdovými špalíky SwissStop, přepravním vakem, prodlužovacími ventilkovými adaptéry a rychloupínacími osami Vision QR-93. 
Hmotnost 1430g.

Kontakt:

Hodnocení produktu:

Příbuzné produkty