horské kolo Leader fox ESENT 29" MODRÁ/ČERNÁ
Kód: 2131-18Související produkty
Přední světlo na kolo,značka MRX/LOGIC, 1 bílá supersvítivá 3 Watt LED, 2 Funkce - svítí a bliká, voděodolné DURALOVÉ TĚLO, použitelné jako mini kapesní světlo, s bateriemi...
BLATNÍKY FORCE GRAND 24-29" ,sada velmi pevných blatníků přední + zadní dlouhý a široký profilovaný blatník z kvalitního (tvrdého) plastu zvětšená/prodloužená lopatka zadního a...
FORCE olej na řetěz EXTREME je mazivo do extrémních podmínek (déšť, bláto, apod.), velmi dobře vzlíná do prostorů řetězu, vytěsňuje vlhkost, maže řetěz a chrání proti korozi,...
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM FORGO, ZDVIH 80mm, ZAMYKATELNÁ |
| PŘEDSTAVEC | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Př.NÁBOJ | FORMULA DC-20,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| PLÁŠŤ | CST,52-622 |
| Př.BRZDA | TEKTRO MECHANICKÉ |
| PŘEVODNÍK | ALLOY 42/32/22,L:165mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z50 |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M370 |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ,11-34T |
| PŘESMYKAČ | SHIMANO TOURNEY |
| ŘAZENÍ | SHIMANO M310, 7 RYCHLOSTÍ |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ALTUS, 3 RYCHLOSTI |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 15,3 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 20" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PÁNSKÁ 29" HORSKÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 18" |
| Distribuce: | CZ |
Pánské horské kolo SCUD PARUS 29" ALU Rám Verze s 29" palcovými koly 3x8 převodů komponenty SHIMANO hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Lehký hliníkový rám a...
Pánské horské kolo LEADER FOX SONORA s průměrem kol 29“ odlehčený ALU rám odpružená vidlice se zamykáním kotoučové brzdy komponenty SHIMANO 1x8 převodů S koly o průměru...
Pánské horské kolo SCUD PARUS 29" ALU Rám Verze s 29" palcovými koly 3x8 převodů komponenty SHIMANO hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Lehký hliníkový rám a...
horské 29" kolo CTM RASCAL 2.0 je perfektní bike na kterém můžeš odstartovat své první XC závody nebo Maratón Stejně tak je to i skvělý společník na každodenní ježdění po...
horské 29" kolo CTM RAMBLER 3.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. lehký hliníkový rám ALU 6061 odpružená vidlice XFusion MIG...
CTM ZEPHYR LIMITED je zrozen pro hory. Je to agilní a pohotové horské kolo s pevným rámem, které si troufne na víc. Díky své nadčasové geometrii je mimořádně hbité a...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
