KLIKY FSA Omega ABS MegaExo, 50/34, 170mm

Kód: PU05A324
Neohodnoceno
Značka: FSA
2 540 Kč / ks
Prodej ukončen - nelze objednat
Možnosti doručení

Nový model duralových silničních klik Omega ABS MegaExo koncepčně vychází z karbonových top modelů FSA K-Force Light ABS a SL-K Light ABS.Vyniká ve výborné tuhosti a skvělé kompatibilitě. Kliky využívají novou technologii rozmístění ramen - ABS (Asymmetric Bolt Standard), která zaručuje navýšení tuhosti a tím i efektivnější přenos sil při záběru. BCD 120 / 90mm umožňuje montáž všech vyráběných kombinací ABS převodníků na jeden model klik (50/34, 48/32, 46/36 nebo 46/30). Významnými změnami prošly i převodníky s vylepšenými náběhy a upraveným tvarem zubů pro co nejrychlejší a nejpřesnější řazení. Čistota vzhledu klik je dosaženo použitím skrytých šroubů na upevnění převodníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový model duralových silničních klik Omega ABS MegaExo koncepčně vychází z karbonových top modelů FSA K-Force Light ABS a SL-K Light ABS.Vyniká ve výborné tuhosti a skvělé kompatibilitě. 

Kliky využívají novou technologii rozmístění ramen - ABS (Asymmetric Bolt Standard), která zaručuje navýšení tuhosti a tím i efektivnější přenos sil při záběru. 
BCD 120 / 90mm umožňuje montáž všech vyráběných kombinací ABS převodníků na jeden model klik (50/34, 48/32, 46/36 nebo 46/30). 
Významnými změnami prošly i převodníky s vylepšenými náběhy a upraveným tvarem zubů pro co nejrychlejší a nejpřesnější řazení. Čistota vzhledu klik je dosaženo použitím skrytých šroubů na upevnění převodníků. 

• kompatibilní s 10 a 11 rychlostními systémy (Shimano, Sram, Campagnolo). 
• integrovaná 19mm oska MegaExo. 
• Q-Faktor 146mm. 
• řetězová linka 44mm. 
• hmotnost klik 970g. 

• středové složení není součástí balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×