krosové kolo Leader Fox DAFT dámské ČERNÁ MAT/ŽLUTÁ
Kód: 3948-18Související produkty
Sada předního a zadního bateriového světla, včetně baterií. Přední světlo 1 LED dioda ultra svítivá, držák na řiditko, zadní světlo 3 diody, držák na sedlovku, funkce blikání a...
SPRAY PRO-T PLUS NA ŘETĚZ 150ML, olej na mazání řetězů, zabraňuje opotřebení a zadření, vynikající průnikové vlastnosti, odpuzuje vodu
Sada blatníků PRO-T CZ Profi 26"-28", materiál PP, blatníky vhodné pro kola 26"- 28"
univerzální/stavitelný nosič pro 24"-26"-28" kola , materiál ALU, černý, stavitelná výše vzpěr
brašna se připevňuje pod sedlo pomocí textilního pásku s plastovou sponou, brašna je uzavíratelná zipem, 3M bezpečnostní reflexní pásek, možnost zvětšení základního objemu,...
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 141,ZDVIH 45mm,ZAMYKATELNÁ |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ, NASTAVITELNÝ, DÉLKA: 90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST,50-622 |
| Př.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| Za.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,28/38/48T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z8 |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE |
| PASTOREK | 8 RYCHLOSTÍ,11-32T |
| PŘESMYKAČ | S-RIDE |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 15,4 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 18" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÁMSKÁ KROSOVÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 18" |
| Distribuce: | CZ |
CTM Bora 1.0 - dámské krosové kolo RÁM - ALU 6061 odpružená vidlice - Suntour NEX, HLO 63mm 700C brzdy Alhonga V-brake velikost kol - 28" počet rychlostí - 2x8. Krosové...
VT-BIKE Grado - dámské krosové kolo, postavené na ALU rámu, přední odpružená vidlice ZOOM MLO se zamykáním, se zdvihem 45mm, osazené přehazovačkou SHIMANO...
SCUD TILIA je nový model dámského krosového kola. ALU 6061 rám, odpružená vidlice, velikost kol - 28", počet rychlostí 3x7. Komponenty Shimano. Krosové kolo je ideální pro...
Leader Fox Šumava - dámské krosové kolo , ALU rám, odpružená vidlice se zamykáním, 3x9 převodů. Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku. Kola průměru 28 palců a středně...
CTM Bora 1.0 - dámské krosové kolo RÁM - ALU 6061 odpružená vidlice - Suntour M3010 P 700C brzdy Alhonga V-brake velikost kol - 28" počet rychlostí - 2x8. Krosové...
CTM Maxima 3.0 - dámské krosové kolo RÁM - ALU 6061 odpružená vidlice - Suntour XCE28 DS 29" kotoučové brzdy hydraulické velikost kol - 28" počet rychlostí - 3x8...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
