Leader Fox TOSCANA dámská stříbrná matná
Kód: K23/1/4/2/1/18 K23/1/4/2/1/20 K23/1/4/2/1/165 Zvolte variantuSouvisející produkty
Sada předního a zadního bateriového světla, včetně baterií. Přední světlo 1 LED dioda ultra svítivá, držák na řiditko, zadní světlo 3 diody, držák na sedlovku, funkce blikání a...
SPRAY PRO-T PLUS NA ŘETĚZ 150ML, olej na mazání řetězů, zabraňuje opotřebení a zadření, vynikající průnikové vlastnosti, odpuzuje vodu
Nosič na sedlovku KAIWEI KW 671, hmotnost: 768g ,nosnost: 9kg
Sada blatníků PRO-T CZ Profi 26"-28", materiál PP, blatníky vhodné pro kola 26"- 28"
univerzální/stavitelný nosič pro 24"-26"-28" kola , materiál ALU, černý, stavitelná výše vzpěr
brašna se připevňuje pod sedlo pomocí textilního pásku s plastovou sponou, brašna je uzavíratelná zipem, 3M bezpečnostní reflexní pásek, možnost zvětšení základního objemu,...
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | 141, ZDVIH 45mm |
| BRZDA | SHIMANO DISKOVÉ MECHANICKÉ TX-805 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍK, 22/32/42T L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS |
| PASTOREK | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ALTUS, 3 RYCHLOSTI |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ACERA, 9 RYCHLOSTÍ |
| PLÁŠŤ | CST 28X1,75 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÁMSKÁ KROSOVÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 18", 20", 16,5" |
| Distribuce: | CZ |
Pánské krosové kolo, ALU rám, odpružená vidlice se zamykáním, 3x9 rychlostí. Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku.Kola průměru 28 palců a středně široké pláště...
SCUD TILIA je nový model dámského krosového kola. ALU 6061 rám, odpružená vidlice, velikost kol - 28", počet rychlostí 3x7. Komponenty Shimano. Krosové kolo je ideální pro...
Dámské krosové kolo, ALU rám, odpružená vidlice se zamykáním, 3x8 rychlostí. Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku. Kola průměru 28 palců a středně široké pláště nabídnou...
CTM Maxima 1.0 - dámské krosové kolo RÁM - ALU 6061 odpružená vidlice - CTM NXC 60mm travel, 700C velikost kol - 28" brzdy diskové Shimano MT200 hydraulické počet...
VT-BIKE Grado - dámské krosové kolo, postavené na ALU rámu, přední odpružená vidlice ZOOM MLO se zamykáním, se zdvihem 45mm, osazené přehazovačkou SHIMANO...
CTM Maxima 3.0 - dámské krosové kolo RÁM - ALU 6061 odpružená vidlice - Suntour XCE28 DS 29" kotoučové brzdy hydraulické velikost kol - 28" počet rychlostí - 3x8...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
