pánské horské 29" kolo Leader fox ESENT 29" bílá/černá
Kód: 2265-18 2265-16 Zvolte variantuSouvisející produkty
BLATNÍKY FORCE GRAND 24-29" ,sada velmi pevných blatníků přední + zadní dlouhý a široký profilovaný blatník z kvalitního (tvrdého) plastu zvětšená/prodloužená lopatka zadního a...
Přední světlo na kolo,značka MRX/LOGIC, 1 bílá supersvítivá 3 Watt LED, 2 Funkce - svítí a bliká, voděodolné DURALOVÉ TĚLO, použitelné jako mini kapesní světlo, s bateriemi...
FORCE olej na řetěz EXTREME je mazivo do extrémních podmínek (déšť, bláto, apod.), velmi dobře vzlíná do prostorů řetězu, vytěsňuje vlhkost, maže řetěz a chrání proti korozi,...
STOJAN na jízdní kolo, zadní, černý, materiál ALU, stavitelný úchyt.
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | TRAVEL 100mm,SPRING |
| PŘEDSTAVEC | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST,52-622 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,38T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M310 |
| PASTOREK | 8 RYCHLOSTÍ,11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO M310, 8 RYCHLOSTÍ |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PÁNSKÁ 29" HORSKÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 16", 18" |
| Distribuce: | CZ |
Nový RASCAL je ideální kolo, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Zvládne vás i jako skvělý společník. Lehký hliníkový rám, moderní progresivní...
Pánské horské kolo MRX PARUS 29" ALU Rám Verze s 29" palcovými koly 3x8 převodů komponenty SHIMANO hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Lehký hliníkový rám a...
Pánské horské kolo CTM Rein 2.0 Rám - ALU 6061 odpružená vidlice Suntour brzdy kotoučové velikost kol - 29" počet rychlostí 3x8
Nový RASCAL je ideální kolo, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích ve...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
