elektrokolo Leader Fox LUCAS pánské lahvově zelená
Kód: K25/9/4/2/1/1/19 K25/9/4/2/1/1/175 K25/9/4/2/1/1/20 K25/9/4/2/1/1/225 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dojezd na plně nabitou baterii:
- průměrný 120 km
- maximální až 150 km
Přehledný barevný LCD displej zobrazuje funkce:
- volbu 5 režimů asistence
- funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)
- zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti
- ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost
- denní a noční režim (podsvícení displeje)
- ukazatel stavu nabití baterie
- USB port pro nabíjení telefonu
Příslušenství:
Nabíječka a akumulátor je součástí balení
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | 720 Wh |
| MOTOR | BAFANG M420, 36V/350W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3A |
| DISPLAY | BAFANG DP C221, BLUETOOTH |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| ZADNÍ ROTOR | Ø:160mm |
| PŘEDNÍ ROTOR | Ø:180mm |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO CUES RD-U4000 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO CUES, SL-U410-9R, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | SHIMANO CUES 9 RYCHLOSTÍ 11-46T |
| ŘETĚZ | SHIMANO CUES LG500 |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:740mm |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED 6-48V |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | EXERACE, 50LUX, LED 6-58V |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | CST 29X2,0 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL MODERATE EXPLORIA |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
| PRŮMĚR KOL | 28" |
| VELIKOST RÁMU | |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TREKINGOVÁ ELEKTROKOLA |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 720 Wh |
| Pánské / dámské: | PÁNSKÉ |
| Velikost rámu: | 19", 17,5", 20,5", 22,5" |
| Distribuce: | CZ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
