Leader Fox SONORA 29" modrá matná / černá
Kód: 2815-18Související produkty
Sada předního a zadního blatníku, určeno pro krosová nebo horská 26" až 29" kola.
STOJAN na jízdní kolo, zadní, černý, materiál ALU, stavitelný úchyt.
FORCE olej na řetěz EXTREME je mazivo do extrémních podmínek (déšť, bláto, apod.), velmi dobře vzlíná do prostorů řetězu, vytěsňuje vlhkost, maže řetěz a chrání proti korozi,...
přední nabíjecí USB světlo, 1 Watt LED dioda (100Lm), 3 funkce: svícení 100 %, 50 %, blikání, dobíjecí baterie 3.7 V 300 mAh, intenzita osvětlení 20LUX, indikátor vybité...
16x červená COB LED 29LM8 funkcí: 4 funkce svícení + 4 funkce blikání (včetně paměti funkce)univerzální silikonový držák na sedlovku/zadní stavbuvýborná boční viditelnost díky...
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | TRAVEL 100mm,SPRING |
| PŘEDSTAVEC | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST,52-622 |
| BRZY | KOTOUČOVÉ HYDRAULICKÉ |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,38T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M310 |
| PASTOREK | 8 RYCHLOSTÍ,11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO M310, 8 RYCHLOSTÍ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PÁNSKÁ 29" HORSKÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 18" |
| Distribuce: | CZ |
Pánské horské kolo LEADER FOX ESENT s průměrem kol 29“ odlehčený ALU rám odpružená vidlice se zamykáním kotoučové brzdy komponenty SHIMANO 1x8 převodů Horská kola s...
horské 29" kolo CTM RAMBLER 1.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. lehký hliníkový rám ALU 6061 odpružená vidlice Suntour XCT30,...
Nový RASCAL je ideální kolo, pokud jste se rozhodli vyrazit na svůj první XC závod nebo maraton. Bude vám také skvělým společníkem při každodenních vyjížďkách na okruzích ve...
Pánské 29" MTB kolo. Rám ALU 6061, MRX FIBULA SHIMANO DEORE 2x11 disc, Horská kola s průměrem kol 29“ Nabízejí lepší vyhlazení povrchu v terénu a jsou ideální volbou pro ty, kdo...
horské 29" kolo CTM RAMBLER 5.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. lehký hliníkový rám ALU 6061 odpružená vidlice Rock Shox JUDY...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
