Leader Fox SONORA 29" černá / oranžová
Kód: 2923-20Související produkty
Sada předního a zadního blatníku, určeno pro krosová nebo horská 26" až 29" kola.
STOJAN na jízdní kolo, zadní, černý, materiál ALU, stavitelný úchyt.
FORCE olej na řetěz EXTREME je mazivo do extrémních podmínek (déšť, bláto, apod.), velmi dobře vzlíná do prostorů řetězu, vytěsňuje vlhkost, maže řetěz a chrání proti korozi,...
přední nabíjecí USB světlo, 1 Watt LED dioda (100Lm), 3 funkce: svícení 100 %, 50 %, blikání, dobíjecí baterie 3.7 V 300 mAh, intenzita osvětlení 20LUX, indikátor vybité...
16x červená COB LED 29LM8 funkcí: 4 funkce svícení + 4 funkce blikání (včetně paměti funkce)univerzální silikonový držák na sedlovku/zadní stavbuvýborná boční viditelnost díky...
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | TRAVEL 100mm,SPRING |
| PŘEDSTAVEC | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST,52-622 |
| BRZY | KOTOUČOVÉ HYDRAULICKÉ |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,38T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M310 |
| PASTOREK | 8 RYCHLOSTÍ,11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO M310, 8 RYCHLOSTÍ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PÁNSKÁ 29" HORSKÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 20" |
| Distribuce: | CZ |
CTM ZEPHYR LIMITED je zrozen pro hory. Je to agilní a pohotové horské kolo s pevným rámem, které si troufne na víc. Díky své nadčasové geometrii je mimořádně hbité a...
Nový Rambler vás dostane skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od rušného...
horské 29" kolo CTM RASCAL XPERT je perfektní bike na kterém můžeš odstartovat své první XC závody nebo Maratón. Lehký hliníkový rám R-Lite XC GEO frame, Alloy...
Nový Rambler 4.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. Je ideální pro zdolávání lehkého horského terénu, objevování nových míst a odpočinek od...
horské 29" kolo CTM RAMBLER 5.0 si vás okamžitě získá skvělým designem v kombinaci s kvalitní výbavou. lehký hliníkový rám ALU 6061 odpružená vidlice Rock Shox JUDY...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
