DEMA ENERGY 5 oranžová matná / šedá
Kód: PU3064-19Související produkty
Sada předního a zadního blatníku, určeno pro krosová nebo horská 26" až 29" kola.
STOJAN na jízdní kolo, zadní, černý, materiál ALU, stavitelný úchyt.
FORCE olej na řetěz EXTREME je mazivo do extrémních podmínek (déšť, bláto, apod.), velmi dobře vzlíná do prostorů řetězu, vytěsňuje vlhkost, maže řetěz a chrání proti korozi,...
Detailní popis produktu
| rychlostí: | 18 |
| rám: | Dema Energy Alloy DB |
| pedály: | EXTEND FLAT PP |
| přední kolo / náboj: | JOYTECH 751 |
| zadní kolo / náboj: | SHIMANO TY500 |
| pláště: | FREEDOM GANGSTER 29", 29x2,10 SPORT |
| přesmykač: | SHIMANO M2020 2x9 speed TOP SWING |
| přehazovačka: |
L-TWOO 9 speed |
| sedlo: | EXTEND SPEED WAY |
| řetěz: | KMC Z51 97 speed |
| vidlice: | ZOOM s MLO 29", |
| brzdy: | EXTEND DISC hydraulické |
| řazení: |
SHIMANO SL-M2010 2x9SPD |
| kliky: | SHIMANO FC-MT101 36-22T 175MM |
| kazeta: | SHIMANO HG200 9 speed 11-36z |
| modelový rok: | 2023 |
| sedlovka: | Extend ELITE II 27, 2x350mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PÁNSKÁ 29" HORSKÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 19" |
Pánské horské kolo SCUD PARUS 29" ALU Rám Verze s 29" palcovými koly 3x8 převodů komponenty SHIMANO hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Lehký hliníkový rám a...
CTM ZEPHYR LIMITED je zrozen pro hory. Je to agilní a pohotové horské kolo s pevným rámem, které si troufne na víc. Díky své nadčasové geometrii je mimořádně hbité a...
Pánské horské kolo LEADER FOX Jasper s průměrem kol 29“ odlehčený ALU rám odpružená vidlice se zamykáním kotoučové brzdy komponenty SHIMANO 3x7 převodů Všechny...
horské 29" kolo CTM RASCAL PRO je perfektní bike na kterém můžeš odstartovat své první XC závody nebo Maratón. Lehký hliníkový rám R-Lite XC GEO frame, Alloy...
pánské 29" MTB kolo CTM RAMBLER 1.0 Rám - ALU 6061 odpružená vidlice SUNTOUR brzdy kotoučové hydraulické Shimano MT200 / SMRT10 počet rychlostí 3x8
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
