krosové kolo Leader Fox AWAY dámské černá mat/žlutá
Kód: PU3151-18Související produkty
Detailní popis produktu
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 141,ZDVIH 45mm,ZAMYKATELNÁ |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ,NASTAVITELNÝ DÉLKA:90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST,50-622 |
| Př.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| Za.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,28/38/48T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z50 |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ,11-34T |
| PŘESMYKAČ | S-RIDE |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÁMSKÁ KROSOVÁ KOLA |
|---|---|
| Velikost rámu: | 18" |
| Distribuce: | CZ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
