Jízdní kola CTM

Jízdní kola CTM - kola od slovenského výrobce, u kterých vychází velmi příznivě poměr kvalita/cena. Zaujmou zdařilým designem, kvalitním zpracováním, použitím komponentů od renomovaných dodavatelů - SHIMANO, VELO, WTB, NECO, ROCK SHOCK atd. Kola CTM prodáváme v naší prodejně v Přerově a v našem e-shopu KolaMorava.cz již řadu let a zároveň na nich provádíme garanční servis a všechny případné opravy a reklamace. Ze svých zkušeností a z ohlasu našich zákazníků, můžeme tato kola doporučit.

CTM je slovenská značka jízdních kol. Její vznik se datuje do roku 1999, kdy tato firma vznikla a začala s výrobou jízdních kol. Za pět let, tedy do roku 2004 navyšuje objem dodávek až na 5000 kol ročně. Od roku 2006 začíná firma CTM působit i na českém trhu. Do roku 2008 navyšuje produkci na 18 000 kol ročně. V této době se stěhuje do větších skladovacích prostor. Od roku 2010  značka CTM dostává novou tvář v podobě přepracovaného loga a nové firemní identity. Rozšiřujeme kolekci o mnoho nových modelů a posouvá laťku o kus výše. Zájem o kola CTM roste, prodej kol stoupl v roce 2013 na číslo 35 000 kusů za rok, k nové hale přibývá další. Kola CTM se prodávají již v 10 evropských státech. 

Mezi nejprodávanější modely patří 29" MTB kola CTM ReinCTM RamblerCTM RASCAL, dámská horská kola CTM CHARISMA.  Pro méně náročné pak modely horských kol CTM AXONCTM STEFI. Dále pak velké množství dětských kol např. CTM WILLY a CTM ROCKY, CTM MONY.

Od sezony 2018 je nabídka kol CTM doplněna nově i stále více žádaná elektrokola.  V letošní sezonně  nabízíme od firmy CTM velké množství elektrokol, horská 29", 27,5" kola , městská elektrokola, krosová elektrokola.

KOLA a ELEKTROKOLA CTM JSOU JIŽ NYNÍ V NAŠÍ NABÍDCE !

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×